Резніков каже, що нічого не знає про переведення на іншу посаду

Олексій Резніков

5 лютого у ЗМІ з’явилася інформація, що міністра оборони України Олексія Резнікова готуються перевести на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. Сам він каже, що вперше про це чує.

Об этом сообщает Руспресс

Про це він заявив в коментарі для Фактів ICTV.

"Я можу прокоментувати, що це для мене є новиною. Зі мною жодної розмови про Міністерство з питань стратегічної промисловості не відбувалося з президентом України, верховним головнокомандувачем", – каже Резніков.

За його словами, якби йому запропонували нову посаду, то він би від неї відмовився.

"Я хочу сказати як правник, що такої процедури переведення всередині уряду з міністра на міністра не існує – це рішення парламенту може бути тільки за поданням прем’єр-міністра, якщо це не посада МОУ або МЗС. Якщо раптом мені така пропозиція надійшла б від президента України або прем’єр-міністра, то я відмовився б від неї, тому що я не маю експертизи, яка дозволяла б мені якісно бути міністром Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Тому я думаю, що це помилка", – додав він.

Нагадаємо, 5 лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що Олексія Резнікова планують усунути з посади міністра оборони і перевести на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. Замість нього на посаду голови МОУ планують призначити чинного очільника ГУР Кирила Буданова.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Корупция Ру